Březen 2017

Jak vzniká nevěra?

25. března 2017 v 11:46 | Kalić |  Fakta
Nevěra

Jak vzniká nevěra? Nevěra vzniká kvůli několika důvodům.
První důvod je zcela logický a bohužel nejčastější. Pokud máte doma přítele, přítelkyni, manžela, či manželku, prostě partnera, který vám není schopen dát byť i trochu té lásky, či něhy, nebo dokonce porozumnění, tak je člověk mnohdy smutný, či zklamaný. Pak přichází otázka co s tím? Člověk je jedinec, který je odjakživa zvyklý žít v tlupě, nebo s minimálně jedním partnerem, který mu má být oporou nejlépe do konce života. Pokud se sitauce dostane do takového zdánlivě malého neporozumnění či nedorozumnění, tak člověk hledá jiného jedince, který mu je toto schopen nabídnout. Z vlastní zkušenosti bohužel mohu potvrdit, že když jdete za někým jiným, či jinou, tak toto většinou přichází automaticky. Když člověk přijde domů, tak čeká přítulnost od své milované osoby. Když ale, přijdu domu, sednu si na pohovku, na které sedí i moje ( láska ), tak očekávám, že se ke mě přitulí a dá mi najevo, že je ráda, že mě vidí. Pokud ale partnerka na můj dotaz ,, Zlato můžeš jít ke mě? " odpoví: ,, A proč? ", tak je jasné, že není něco v pořádku. Člověk je pak většinou zklamaný a pokouší se najít jinou ženu či muže, která mu toto poskytne automaticky a bez nějaké urgence. Potom si tito lidé najdou tzv. milenky a milence, kteří mají stejný problém. Takže zdánlivě malý problém, může přerůst v tak velký problém, jako je např. rozvod a různé komplikace, jako je souzení se o péči dětí atd. Proto je dobré, tomuto předcházet.

Další důvod je spíše egoistický. Člověk, který se sebou není moc spokojen, dokáže nabudit své ego tím, že tzv. ojebává jednu frajerku za druhou, aby si to potom mohl vyprávět s kámošema u piva kolik jich přefyknul. Pak se ti jeho kámoši pokoušejí napodobit toho přefykávače, aby snad trhli jeho rekord a mohli se tak vychloubat, že jich přeřízli víc a že jsou větší frajeři než on. Bohužel, tato vlastnost nám zůstala z opic. Věta: ,, Opičíš se jako opice. " je v tomto případě opodstatněná.

Další důvod je taky docela častý. Člověk, který žije s partnerem spoustu let a připadá mu tento vztah nudný, či stereotypní, vyhledává tzv. dobrodružství jinde. Pokud partnerka či partner nechce na změnu přistoupit, tak si zase hledá někoho jiného. Někoho s kým zažije něco nového a nepoznaného. Potom se zase původní vztah začne rozpadat a už to známe. Rozvod, soudy atd. atd. Proto je dobré pro udržení vztahu občas přistoupit k nějaké byť malé změně, protože malá změna, může být dobrou změnou, která váš vztah může jen utužit.

Dalším a posledním důvodem, který není zas tak častý je promiskuita. Chlap, kterého nebaví jebat jednu a tu samou díru, si hledá jinou partnerku, aby vyzkoušel jestli to je jíný. Bohužel to jiný je. Každá pička je jiná, má jiné rozměry a je jinak tvarovaná. Chlap, který jednou ochutná vůni jiné jeskyňky s tím už nepřestane, protože se stane závislým na ochutnávání jiných jeskyněk a získávání pocitů. Jako že, tamta byla krásně ouzká, tamta byla moc vytahaná a tamta byla tak velká, že sem ani nevěděl, jestli jí vůbec píchám. To samý platí u ženskejch. Pokud frajerku jebe jeden a ten samej pták, tak jí to po čase přestane bavit a postupně taky ochutnává jiný ptáky, protože každej pták je jinej. Jinak vypadá, je jinak velkej a každej chlap jebe jinak. Stejný je to u gayů i lesbiček.

Takže z toho vyplývá jediné. Aby jste byli v životě spokojení a neřešili kraviny, tak je potřeba jen trochu porozumnění, něhy, lásky a občas je dobrá i malá změna. Tím dosáhnete toho, že váš vztah bude dokonalý a natolik pevný, že budete v životě šťastní. Jedině skvěle fungující rodina vám zaručí krásný a spokojený život.

Smrt díky vakcíně

4. března 2017 v 8:43 | Kalić |  Fakta
Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.

V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 - snížit lidskou populaci. Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které snižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.

Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.

Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.

Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsícem v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.
Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.

Upřímnost takového záměru samozřejmě lze jen ztěží zpochybnit. Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Ale jak se mohl stát součástí očkovací látky? Další analýza znamenala pro vědce šok. Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.

Když bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomocí GM. Už dva roky poté se takřka stejná situace, jako předtím v Nikaragui a na Filipínách, vyvinula v Zimbabwe a Guineji. Tentokrát trpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním neodhalily testy obsahu konzerv žádné život ohrožující komponenty, a také množství konzervačních prostředků vyhovovalo normě.

S prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích totiž nespadla jen tak, z modrého nebe. Bill Gates, jeden z nejbohatších lidi na planetě s image šlechetného lidumila, je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů.

"Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU, obávají o nedostatek přírodních zdrojů," vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova. "Organizace spojených národů v oficiálním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: "zlatou miliardu", pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a "vypomocnou" skupinu, reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie, téměř pěti miliard lidí, by se rádi zbavili jako plevele."

Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mítch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici - s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí. Zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spermatu, přilepí se na něj a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.

V Rusku je sice pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenických kultur je povolená ( řepa, v Evropě zakázaná kukuřice 810, sója, brambory a rýže ). Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. Stejná sója, dodávaná z Holandska jako GM prostá, je v Rusku používána ke krmení skotu. Tato sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky - hlodavci vykazovali zpožděný růst a vývoj a pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.

"Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil," říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. "Jinými * slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině."

Ačkoli si opatrní vědci dosud "nejsou zcela jisti" tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.

Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci. Nebo nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná je to důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.

Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít děti na pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli. Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.

Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou "zlatou rýži", o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu. Tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.

Co proti tomu dělají jiné země

Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.

Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.

GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.

Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.

zdroj: www.rukojmi.cz

Kšeft s lidským zdravím

3. března 2017 v 15:26 | Kalić |  Fakta
Virová regulace obyvatelstva

Jelikož mě už dva týdny trápí chřipka a za posledního čtvrt roku už je to druhá chřipka s takovým téměř ,,mutačním průběhem", tak jsem se rozhodl vám přiblížit skutečné fungování farmaceutického průmyslu v tomto prohnilém světě.
Chřipka je nakažlivá nemoc způsobená RNA virem z čeledi Orthomyxoviridae. Velikost tohoto viru je průměrně 80 nanometrů. Je zarážející, že RNA virů existuje velké množství.
Jejich typickými představiteli jsou:

virus chřipky
virus klíšťové encefalitidy
virus dětské obrny
virus hepatitidy A, C, D a E ( naproti tomu virus hepatitidy B je DNA retrovirus )
virus tabákové mozaiky
virus slintavky a kulhavky
hantavirus
koronavirus ( způsobující mj. SARS )
Virus Newcastleské nemoci

Nezdá se vám, že těch virů je až moc? Podle mě je asi tak 90% virů uměle vytvořených. Jak jinak si vysvětlit, že třeba v letech 1889-90 ( podle některých zdrojů až 1891 ) byla poprvé představena Ruská chřipka ( typ H2N2 a H3N8 ), a zemřelo na ni 1 milion lidí. Další v pořadí je Španělská chřipka ( typ H1N1 ), 500 milionů nemocných a 20 až 100 milionů mrtvých a to v letech 1918 až 1920. Nebo Asijská chřipka ( typ H2N2 ), 0,8 milionu až 1,5 milionu mrtvých v letech 1957-58. Či Hongkongská chřipka ( typ H3N2 ), 3/4 milionu až 1 milion zemřelých v letech 1968-69. Další už je v celku známá Mexická chřipka ( H1N1, známa také jako Prasečí chřipka v roce 2009 ). A nově i teď ptačí chřipka. Nezdá se vám, že těch virů, které tady nikdy předtím nebyly je až moc? Nezdá. Jak jinak totiž zregulovat obyvatelstvo, které je vládám tohoto světa k ničemu. Je až zarážející chemické označení těchto virů. Např. H2N2, H3N8, H3N2 atd. Mohli bysme pokračovat. Už slovo chemie nabádá k tomu, že se s některými viry experimentovalo natolik, že se buď vymkly kontrole a rozšířili se nečekaně mezi obyvatele ( samozřejmě s ututláním vládou ), nebo byly schválně vytvořeny pro to, aby se rozšířili mezi obyvatele této planety a část obyvatel podlehla tomuto viru. Díky letecké dopravě se např. Asijská chřipka pak rozšířila do celého světa, dle odhadů jí podlehly dva miliony lidí. Nejvyšší zastoupení bylo u mladých a dospělých lidí, kteří rychle ztrácí imunitu vůči chřipkovému viru. Čili umělé vytvoření viru, následné rozšíření mezi obyvatele, jejich oslabení imunity a organismu a dále sledování nárustů nemocných a počet úmrtí. Po dosažení počtu mrtvých na přání vlády se ,,najednou" vyvine vakcína, nebo protilék, který je buď zdarma, či za poplatek. Toto je základ k regulaci obyvatestva a následně i základ k výdělku farmaceutických firem po celém světě.
Primární genetické změny ve viru způsobily ve 20. století tři chřipkové epidemie nebo dokonce pandemie, kterým podlehly milióny lidí.
Existují tři základní typy chřipkových virů:

Chřipkové viry A infikující savce a ptáky
Chřipkové viry B infikující převážně jen lidi ( ale například i fretky )
Chřipkové viry C infikující lidi a prasata

Typ A chřipkového viru je typ nejvíc způsobující epidemie a pandemie. Je to proto, že tyto chřipkové viry mohou podstoupit výraznou antigenovou změnu, a tudíž najít nový imunitní cíl u citlivých lidí či svou změnou zcela znehodnotit imunizaci předchozími infekcemi, až se opět šíří jako v panenské populaci. Populace je obvykle víc odolná proti chřipkám typu B a C, protože tyto typy nemají takovou schopnost mutací a rekombinací a případný antigenový posun je obvykle nepatrný. To má též za následek, že člověk s nenarušeným imunitním systémem zpravidla může onemocnět viry typu B či C jen jednou za život.
Chřipkové viry typu A mohou být dál klasifikovány podle virových obalových glykoproteinů - hemaglutininu ( zkratka HA nebo H ) a neuraminidázy ( zkratka NA nebo N ) -, které jsou základní pro životní cyklus viru. Pro chřipkový vir typu A bylo identifikováno šestnáct podtypů H a devět podtypů N, zatímco jen 1 podtyp H a 1 podtyp N byly identifikovány pro chřipkový vir typu B. V současnosti jsou nejrozšířenější antigenové varianty chřipkového viru typu A variace H1N1 a H3N2.
Existují ještě další variace viru, a proto jsou specifické chřipkové kmenové oddíly identifikovány standardním názvoslovím specifikujícím typ viru, geografickou polohu prvního výskytu viru, rok izolování, pořadové číslo izolování a subtypy HA a NA ( např. názvy "A/Moscow/10/99 ( H3N2 )" či "B/Hongkong/330/2001" ).U virů typu A se kromě vysoké mutagenity vyskytuje i nebezpečná možnost rekombinace - pokud dva různé subtypy viru napadnou tutéž buňku, mohou si prohodit část RNA a vytvořit radikálně odlišný virus se zcela novými vlastnostmi a schopnostmi. V tomto ohledu panují veliké obavy z kombinace většího množství vodního ptactva a drůbeže, kde se ptačí chřipka šíří nejsnáze, a také rozsáhlého chovu prasat na jednom území - prasata jsou infikovatelná jak savčími, tak i většinou typů ptačích chřipek ( i těch, co většinu savců nenapadají ), což zvyšuje pravděpodobnost nových, "radikálních" konstrukcí viru, které by mohly být nebezpečné člověku.
Například chřipková pandemie v létech 1918-19 dosáhla celosvětového vrcholu během konce jara a léta. Tehdy ale hrálo roli také oslabení a podvýživa lidí způsobená první světovou válkou. Takže oni vyvolali válku schválně, aby se nakazilo ještě víc lidí a aby jich víc zemřelo? Tak tohle je snad jasný důkaz toho v jakém světě vlastně žijeme.
Často se při klasifikaci nemocí odlišují viry tzv. ptačí chřipky - která napadá hlavně ptáky a savce jen omezeně, resp. téměř vůbec - od chřipek napadajících savce. Je zde ovšem vždy riziko mutace, které udělá z ptačí chřipky chřipku napadající i savce a člověka.
Dalším typem je koňská chřipka či psí chřipka. Podle symptomů je mylně za chřipku označována kočičí chřipka.Ve 20. století bylo zaznamenáno několik větších epidemií chřipky. Nejznámější a nejvíc smrtelná byla pandemie Španělské chřipky ( chřipka typu A, kmen H1N1) , která trvala od roku 1918 do 1919 a které podlehlo zřejmě víc lidí, než padlo v 1. světové válce. Takže tohle jsou tedy chemické zbraně.
Chřipkové viry pravidelně způsobují každoroční epidemii, která prochází napříč světem. Obvykle však jde o lehké formy onemocnění, které jen málokdy zabíjejí - a pokud ano, tak zpravidla pouze staré a oslabené lidi, většinou v řádech desetitisíců obětí na celém světě. Občas se však objeví rozsáhlá epidemie způsobená nebezpečnou variantou, tj. mutací, viru, která se vyznačuje nejen obvyklou velkou nakažlivostí, ale též vysokou smrtonosností. Největší a nejstrašnější byla pandemie tzv. Španělské chřipky, která propukla na konci první světové války a usmrtila desítky miliónů lidí. Je považována za jednu z největších epidemií v historii. Někteří vědci jí přisuzují absolutní rekord v počtu mrtvých lidí. Už slovo mutace mi v přírodním slovasmyslu moc nesedí. Mutace je dědičná změna genotypu. Mutace dělíme na mutace spontánní ( vzniklé chybou v replikačním a reparačním mechanismu DNA ) a indukované, tj. uměle vyvolané mutageny. Umělé vyvolané mutace? To může dělat jen někdo, kdo tomu opravdu rozumí. A to buď státem placený vědec, či chemik, který udělá vše, co mu stát či vláda nařídí. Zřejmě pod pohrůžkou smrti, či zbavení práv, jak to chodí. ,,Buď to uděláš a mi ti dáme život a prachy, nebo chípneš". Buď pomalu v blázinci, nebo rychle a beze stopy. Mutace mají nejčastěji vliv negativní, nebo žádný. Mutací, které pozitivně ovlivní vlastnosti organismu a kterým je přisuzován významný vliv na evoluci, je ve srovnání se škodlivými nebo neutrálními velmi málo. Četnost mutací se liší druh od druhu a v závislosti na prostředí, v němž se organismus nachází.
Obecně lze říci, že četnost mutací roste s:

rychlostí rozmnožování ( čím častěji se organismus rozmnožuje, tím častěji mutuje )
rostoucím vlivem mutagenů
zhoršujícími se životními podmínkami a zdravotním stavem organismu.

Zhoršujícími se životními podmínkami? Proboha! Vždyť tohle se právě děje! Lidi, proberte se dřive, nežli bude příliš pozdě!