Jak vzniká nevěra?

25. března 2017 v 11:46 | Kalić |  Fakta
Nevěra

Jak vzniká nevěra? Nevěra vzniká kvůli několika důvodům.
První důvod je zcela logický a bohužel nejčastější. Pokud máte doma přítele, přítelkyni, manžela, či manželku, prostě partnera, který vám není schopen dát byť i trochu té lásky, či něhy, nebo dokonce porozumnění, tak je člověk mnohdy smutný, či zklamaný. Pak přichází otázka co s tím? Člověk je jedinec, který je odjakživa zvyklý žít v tlupě, nebo s minimálně jedním partnerem, který mu má být oporou nejlépe do konce života. Pokud se sitauce dostane do takového zdánlivě malého neporozumnění či nedorozumnění, tak člověk hledá jiného jedince, který mu je toto schopen nabídnout. Z vlastní zkušenosti bohužel mohu potvrdit, že když jdete za někým jiným, či jinou, tak toto většinou přichází automaticky. Když člověk přijde domů, tak čeká přítulnost od své milované osoby. Když ale, přijdu domu, sednu si na pohovku, na které sedí i moje ( láska ), tak očekávám, že se ke mě přitulí a dá mi najevo, že je ráda, že mě vidí. Pokud ale partnerka na můj dotaz ,, Zlato můžeš jít ke mě? " odpoví: ,, A proč? ", tak je jasné, že není něco v pořádku. Člověk je pak většinou zklamaný a pokouší se najít jinou ženu či muže, která mu toto poskytne automaticky a bez nějaké urgence. Potom si tito lidé najdou tzv. milenky a milence, kteří mají stejný problém. Takže zdánlivě malý problém, může přerůst v tak velký problém, jako je např. rozvod a různé komplikace, jako je souzení se o péči dětí atd. Proto je dobré, tomuto předcházet.

Další důvod je spíše egoistický. Člověk, který se sebou není moc spokojen, dokáže nabudit své ego tím, že tzv. ojebává jednu frajerku za druhou, aby si to potom mohl vyprávět s kámošema u piva kolik jich přefyknul. Pak se ti jeho kámoši pokoušejí napodobit toho přefykávače, aby snad trhli jeho rekord a mohli se tak vychloubat, že jich přeřízli víc a že jsou větší frajeři než on. Bohužel, tato vlastnost nám zůstala z opic. Věta: ,, Opičíš se jako opice. " je v tomto případě opodstatněná.

Další důvod je taky docela častý. Člověk, který žije s partnerem spoustu let a připadá mu tento vztah nudný, či stereotypní, vyhledává tzv. dobrodružství jinde. Pokud partnerka či partner nechce na změnu přistoupit, tak si zase hledá někoho jiného. Někoho s kým zažije něco nového a nepoznaného. Potom se zase původní vztah začne rozpadat a už to známe. Rozvod, soudy atd. atd. Proto je dobré pro udržení vztahu občas přistoupit k nějaké byť malé změně, protože malá změna, může být dobrou změnou, která váš vztah může jen utužit.

Dalším a posledním důvodem, který není zas tak častý je promiskuita. Chlap, kterého nebaví jebat jednu a tu samou díru, si hledá jinou partnerku, aby vyzkoušel jestli to je jíný. Bohužel to jiný je. Každá pička je jiná, má jiné rozměry a je jinak tvarovaná. Chlap, který jednou ochutná vůni jiné jeskyňky s tím už nepřestane, protože se stane závislým na ochutnávání jiných jeskyněk a získávání pocitů. Jako že, tamta byla krásně ouzká, tamta byla moc vytahaná a tamta byla tak velká, že sem ani nevěděl, jestli jí vůbec píchám. To samý platí u ženskejch. Pokud frajerku jebe jeden a ten samej pták, tak jí to po čase přestane bavit a postupně taky ochutnává jiný ptáky, protože každej pták je jinej. Jinak vypadá, je jinak velkej a každej chlap jebe jinak. Stejný je to u gayů i lesbiček.

Takže z toho vyplývá jediné. Aby jste byli v životě spokojení a neřešili kraviny, tak je potřeba jen trochu porozumnění, něhy, lásky a občas je dobrá i malá změna. Tím dosáhnete toho, že váš vztah bude dokonalý a natolik pevný, že budete v životě šťastní. Jedině skvěle fungující rodina vám zaručí krásný a spokojený život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jklucetnictvi jklucetnictvi | Web | 9. dubna 2017 v 17:46 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama