Říjen 2017

Skutečná demokracie v ČR

29. října 2017 v 10:26 | Kalić |  Fakta
Demokracie v České Republice

Spousta z nás si naivně myslí, že žijeme v demokracii. Jenže kdyby jsme žili v demokracii, tak tu nejsou takové
nesmyslné zákazy a omezení, která tu jsou. Co to vlastně demokracie je?
Demokracie je forma vlády, ve které se všichni občané rovně podílejí a to buď přímo nebo nepřímo skrze volené
zástupce, buď na navrhování zákonů nebo přijímání zákonů, kterými se řídí jejich společnost. Pojem demokracie
pochází z řeckého ( demokratia ) - vláda lidu. Složeno z řeckého slova ( demos ) - svobodný občan země a
( kratos ) - vládnout.
Dnešní demokracie jako taková se dá vyložit opravdu všelijak. Proč máme demokracii, když nemůžeme svobodně poukázat
na nějakou špatnou věc, která se aktuálně děje? Protože v demokracii skutečně nežijeme. Ptáte se, jak je to možné?
Jednoduše!
Pokud se snažíte upozornit například na špatně fungující systém, tak jste jednoduše tzv. odstraněni a to buď fyzicky
nebo sociálně. Fyzicky, to asi známe. Nájemné vraždy, zastrašování atd. Sociálně například cenzurou či blokací na
sociálních sítích. Nebo taky zákazem vystupování ať už v médiích či na veřejnosti, pokud jste politická strana či
uskupení, které se nelíbí kriminálníkům, kteří nám vládnou. Své o tom ví pan Petr Cibulka z hnutí Pravý Blok, který
má zákaz v médiích a má časově omezené vystupování. Nebo pan Dr. Miroslav Sládek ze Sdružení pro Republiku - Republikánská Strana Československa, kterému bylo před několika dny znemožněno svobodně sdělit občanům tohoto státu svůj názor a byl zatčen a nesmyslně obviněn z nepovelené kampaně, která mu samozřejmě nebyla prokázána. Tím byl tzv. uklizen aby nemohl svobodně říci svůj názor občanům České Republiky.
Taková je dnešní demokracie, která vlastně není demokracií, ale byrokracií a diktaturou aniž by si to občané vůbec uvědomovali.
Ono totiž vše co je namířeno proti státu či proti systému, je jednoduše cenzurováno, protože jak víme, tak v
tomto případě ne potrefená, ale už trefená husa se vždy ozve. V tomto případě to je BIS, což je Bezpečnostní Informační Služba, která je řízená Moskvou, aby se pravda nedostala ven a zůstala skryta a my si tak naivně mysleli, že stále žijeme v demokracii. Ale tak už to dávno není. Spousta lidí se má jakžtakž dobře a proto nastolenou situaci v našem státě neřeší. Jednoho dne to ale budou muset řešit, protože se může stát, že nebudou mít zhola nic, jelikož střední vrstva se už začíná dělit na bohaté a chudé. A jakmile tu budou jenom bohatí a chudí, tak už může být pozdě.

Volební divadlo!

13. října 2017 v 19:55 | Kalić |  Fakta
Volební divadlo

Asi jako podstatná menšina lidí, tak i vy se jistě chystáte k volbám. I já jsem kdysi v osmnácti poprvé hrdě vykročil k volbám s vidinou, že můj hlas přispěje k lepšímu životu v této zemi. Neomylně jsem si to myslel až do tohoto roku, kdy se vše změnilo. Všichni jsme svědky toho, jak při předvolební kampani všichni natřásají svoje peří před námi ovčany. Přesně tak, ne před občany, ale před ovčany. To proto, že většina obyvatel je slastně nakrmená lží z převážně bulvárních médií, televize a častečně rozhlasu a tisku. Většina informací z těchto médií je lživá až do očí bijící a veškeré průzkumy a statistiky jsou uměle vytvořené a podplacené aby se lépe manipulovalo s lidmi. Nicméně obyvatelé jsou tak zdegenerovaní tímto prohnilým systémem, že si myslí, že se jim bude žít lépe, když budou hltat tyhle sračky a hovna z převážně bulvárních médií. Spousta lidí si neuvědomuje, že žijeme v uměle vytvořeném světě či systému ( v tzv. Matrixu ) a myslí si, že se mají dobře a budou se mít ještě lépe. Bohužel to je čím dál tím horší, ale spousta lidí je buď slepá, nebo si to jen nechce připustit. Pořád jsme jen otroci ( ovce ) tohoto otrockého systému, který je bohužel celosvětový.
Vždy před volbami se všichni poslanci, senátoři a politické strany předhánějí ve volebních slibech a téměř všichni neskutečně lžou jak když tiskne. Jim je jedno, že skoro všechny sliby nemohou splnit. Předem dobře vědí, že to co slíbí nesplní a když budou opět zvoleni ke korýtku, tak budou zase vysmátí na pár let a volební sliby jako by neexistovaly. I přesto, že mažou med kolem huby obyvatelům tohoto státu, tak většina ovčanů si najivně stále myslí, že své sliby splní a dají jím svůj hlas. Místo toho, aby tento čas strávili spíše se svou rodinou, tak jsou vyhnáni k volebním urnám a naivně si myslí, že svým hlasem pomohou lidem v tomto státě k lepšímu životu. Kdyby ale věděli, že tomu tak není a nebude. Proč? Protože volby jsou jen fraška a velké divadlo pro občany, jelikož vše je již dohodnuté předem. Jak strana, která vyhraje volby, tak i premiér či předseda vlády. Jak to vím? Jednoduše. Před pár měsíci jsem vezl slečnu, která dělala společnici poslancům a když mluvila se svou matkou do telefonu, tak jí říkala, že jí do telefonu nemůže říkat určité věci, ale že už ví která strana vyhraje volby a kdo se stane premiérem! To mě jen utvrdilo v tom, co jsem si již dlouho myslel. Poslanci, či ministři a senátoři se scházejí za našimi zády, pořádají soukromé párty či schůzky, kde se drze domlouvají, kdo povede tento stát a jak to udělat aby na to lidi nepřišli atd. Někteří si jezdí na tzv. služební a poznávací cesty, kde si společně domlouvají plány a kde kují pikle s lidmi, kteří ovládají tento svět, nebo jsou tím pověřeni. A to všechno platíme my, ze svých daní. Oni se nám jen drze smějí do obličeje a mi nic netušící jim dáváme všechno co oni chtějí a posloucháme je jako ovce!
Víte proč nejsou na nic peníze? Protože ti šmejdy všechno rozkradli. Zdravotní pojištění je rozkradené, proto si za většinu zákroků připlácíme, nebo si je platíme celé. Důchodci i přesto, že celý život platili zdravotní pojištění, tak si musí nesmyslně připlácet za léky, které mnohdy potřebují k životu. Sociální pojištění je rozkradené! Když jste v důchodu, tak proto máte málo peněz, které sotva stačí na pokrytí životních nákladů. Navíc se neustále posouvá odchod do důchodu, aby se tím zakryl tunel, který v sociálním pojištění vybudovala vláda.
Tato vláda, která teď naštěstí bude končit udělala ještě větší díru do státního rozpočtu a zakázala nám všechno co mohla i přesto, že od roku 1993 je zde demokracie. Bohužel tato demokracie se přehoupla spíše v byrokracii a dle mého názoru to je ještě horší než za komunismu. Zákony, které v této ( demokratické zemi ) jsou, jsou spíše pro naše zákonodárce či jejich kamarádíčky a pro nás běžné ovčany jsou spíše diskriminační či přímo likvidující. Za komunismu bylo sice lépe, jenže zase jen na pohled. Všichni měli práci, stálý plat, měli kde bydlet a byla jistota. Kdo nemakal, šel sedět za příživnictví. Jenomže i za komančů se kradlo. Vláda kradla, ale pomálu. Proto bylo na vše. Jenže jak se říká: ,, Kdo má málo, ten chce hodně a kdo má hodně, ten chce víc. " Komunisti měli všeho dost, ale chtěli víc. Proto uzavřeli dohodu s Václavem Havlem, kterému slíbili slávu a moc, že jim na oplátku svrhnutím režimu dá možnost si legálně nakrást ještě víc. Proto se rozpadla Československá Republika, protože všichni pak mohli legálně krást, jelikož dali lidem svobodu a ( demokracii ). Mezitím, co si lidé užívali svobodu a ( demokracii ), tak vláda začala tiše krást nejdřív v malém a pak ve velkém, když zjistili, že lidé tomu nevěnovali pozornost.Proto se pak postupně vytratily slavné podniky jako POLDI Kladno, OKD, IPB atd. atd. Mohli bysme pokračovat až do rána. Společnosti, které tu byly léta, začaly mít ( najednou ) finanční problémy a lidé by se divili proč? Kdyby tak věděli.
Proto je naprosto zbytečné jít volit, jelikož je to úplně zbytečné a nic se tím nevyřeší, protože skoro všichni jsou zasraní zločinci, kteří si chtějí jen utrhnou malý či velký kousek ze státního koláče, který je tak naditý. Cílem vlády je oškubat lidi jako kuřata, proto schvaluje jen ty nejhorší zákony, protože mi jim přeci to zrní rádi nasypeme, ne?
Jediný, komu bych dal hlas je buď Řád Národa, což je strana nová a nezkažená, nebo pana Miroslava Sládka z Republikánské Strany, protože on jako jediný v roce 1989 předpovídal vše co se stalo za uplynulých 28 let. Jen si najděte video z roku 89, kde mluvil na občany a upozorňoval je na to, co se bude dít, když nezvolí jeho. Všichni se mu smáli a měli ho za magora. Vzhledem k tomu, že v následujících volbách by vyhrál a dostal by se do poslanecké sněmovny, tak byl raději uklizen do pankrácké věznice, kde nemohl působit jako škodná v předem promyšleném systému nastupující vlády. Lidé začali pana Sládka poslouchat a to se nelíbilo nastupujích mafiánům a proruským fízlům, tak ho obvinili z vymyšleného činu a sprostě zavřeli. Protože koho poslouchá masa lidí, ten je pro ně nebezpečný.
Tak už se proberte a když už půjdete volit, tak toho kdo je pro nás skutečně prospěšný, protože pokud to neuděláte, tak to co bylo doteď, to byla jen předehra. Protože, to co nás čeká po nástupu nové vlády, to bude katastrofa!
Volte s rozumem!